Serwis Vaillant
Kraków, Wieliczka, Myślenice

Serwis Vaillant? Wybierz autoryzowanego partnera KUROS

Urządzenia gazowe i olejowe, w tym kotły gazowe, piece, ogrzewacze czy kotły olejowe, na przestrzeni lat zużywają się i niszczeją. Ich obecność w wielu domach jest jednak niezastąpiona. Serwis autoryzowany KUROS oferuje dobór urządzeń, uruchomienia, przeglądy, konserwacje, na każdym etapie budowania domu oraz długo po jego zakończeniu. Przekazujemy klientom wszystkie użyteczne informacje dotyczące optymalnego doboru urządzeń, dzięki czemu nasze usługi cieszą się rosnącą popularnością. W dzisiejszych czasach warto wiedzieć, jak kształtować komfort cieplny, zapewniać bezpieczeństwo użytkowania budynków oraz szanować potrzeby środowiska. Działania serwisu Vaillant obejmują wszystkie te aspekty.

Przeglądy, konserwacje, serwis

Serwis Vaillant posiada wieloletnie doświadczenie w montażu urządzeń gazowych i olejowych, modernizacji instalacji oraz świadczeniu usług naprawczych na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy są kompetentni i wykwalifikowani, posiadają wszystkie niezbędne pozwolenia do wykonywania usług. W naszej ofercie znajdują się m.in.:

  • naprawa piecyków gazowych,
  • serwis piecyków gazowych,
  • montaż urządzeń, uruchomienia, przeglądy, konserwacje,
  • analiza spalin,
  • doradztwo techniczne,
  • instalacje kotłowni,
  • sprawdzanie szczelności instalacji.

 

Serwisujemy urządzenia gazowe i olejowe zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm. Nasze usługi obejmują różnego rodzaju systemy i produkty, w tym także kotły kondensacyjne. Prace odbywają się w skupieniu, z naciskiem na najdrobniejsze szczegóły, a do ich wykonania wykorzystywany jest specjalistyczny sprzęt. W połączeniu ze zdolnościami naszych pracowników daje to efekty, które zaspokoją potrzeby nawet bardzo wymagających osób. Działamy na terenie Krakowa, Wieliczki i Myślenic, znajdując się w gronie liderów tej branży. Decydując się na serwis urządzeń gazowych oraz olejowych warto postawić na prestiż i wysoką jakość, ponieważ wykonywane prace mają bezpośredni wpływ na przyszłe bezpieczeństwo domowników.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami