O NAS

O nas

Nasza firma to profesjonalny serwis urządzeń gazowych oraz olejowych.
Zajmujemy się wykonywaniem oraz modernizacją instalacji wodnych, kanalizacyjnych oraz gazowych i CO. W zakresie naszych działań znajdują się także instalacje w postaci kotłowni. Firma KUROS to szybkie i solidne wykonanie usług, zawsze w terminie i z należytą starannością. Działamy na rynku od wielu lat, nieustannie ciesząc się zaufaniem naszych klientów. Obecnie nasza firma świadczy usługi na terenie Małopolski.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dedykowaną zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm czy spółdzielni. Nasza firma może się poszczycić autoryzacją najlepszych producentów urządzeń grzewczych. Posiadamy także niezbędne uprawnienia energetyczne SEP, grupy 1,2,3, elektryczne, gazowe oraz cieplne.

Firma KUROS to także nowoczesność i nieustanne rozwijanie swojej działalności. Podnosimy swoje kwalifikacje, uczestniczymy w spotkaniach i szkoleniach branżowych, dzięki czemu możemy poszerzyć swoją wiedzę z zakresu na przykład systemów hydraulicznych, urządzeń grzewczych czy rekuperacji albo pomp ciepła. Takie podejście do biznesu pozwala nam łączyć tradycję i nowoczesność, oferując naszym klientom najlepszą jakość oferowanych usług.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze certyfikaty

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami