Serwis De Dietrich 
Kraków, Wieliczka, Myślenice

Serwis Vaillant? Wybierz autoryzowanego partnera KUROS

Instalacje centralnego ogrzewania to obecnie jedno z najczęstszych źródeł ogrzewania gospodarstw domowych oraz placówek publicznych. Urządzenia grzewcze – bez względu na rodzaj – mają jeden cel, jakim jest ogrzewanie wody i całego domu. Mogą to być bojlery, piece czy kotły, jednak wszystkie potrzebują regularnych przeglądów i naprawy. Przeglądy umożliwiają wczesne zdiagnozowanie usterek, a więc zapobiegnięcie przed awariami. Z kolei regularne czyszczenie i konserwacja zapewnią wieloletnią wydajność urządzeń oraz zmniejszą do minimum emitowanie szkodliwych gazów. Serwis De Dietrich działający na terenie Krakowa i okolic świadczy usługi w zakresie ogrzewnictwa.

De Dietrich Serwis – Kraków

Oferta firmy De Dietrich kierowana jest zarówno do osób indywidualnych, jak i do właścicieli przedsiębiorstw. Znajdują się w niej między innymi:

  • instalacja i naprawa centralnego ogrzewania, kotłów gazowych, piecyków, kuchenek gazowych
  • naprawy pogwarancyjne i gwarancyjne
  • montaż oraz serwis urządzeń, takich jak piecyki, piekarniki, kotły gazowe kondensacyjne, kotły olejowe czy pompy ciepła
  • coroczne przeglądy urządzeń grzewczych
  • analiza spalin
  • przygotowywanie urządzeń do sezonu grzewczego
  • konserwacje, regulacje
  • pierwsze uruchomienia urządzeń grzewczych
  • czyszczenie, odkamienianie
  • ogrzewanie podłogowe

Wiemy, jak duże znaczenie w dzisiejszych czasach ma ogrzewanie. Właśnie dlatego zapewniamy szybki kontakt z klientem oraz dążenie do sprawnego zamontowania urządzeń lub ich naprawy. Serwis De Dietrich gwarantuje rzetelne podejście do każdego klienta, jako że każdy ma inne oczekiwania i potrzeby. W zakresie oferowanych usług znajduje się również doradztwo – klienci mogą liczyć na fachową opinię przy doborze instalacji, ogrzewania, kotłów gazowych, a także podczas naprawy urządzeń. Stawiamy na wysoką jakość nie tylko usług, ale i elementów wymiennych – wszystkie używane przez serwisantów części pochodzą od sprawdzonego producenta.

Skuteczna i bezpieczna naprawa – De Dietrich

Serwis kotłów gazowych, wykonanie instalacji ogrzewania czy wszelkie przeglądy wymagają wieloletniego doświadczenia, dokładności i rzetelności. Podczas pracy stawiamy na jakość usługi, ale również bezpieczeństwo użytkowników urządzeń. Każdą naprawę wyceniamy indywidualnie, uzyskując korzystne warunki dla obu stron. Serwis De Dietrich Kraków traktuje klientów priorytetowo, a montaż i naprawy zyskują gwarancję.

Działamy w Krakowie, ale obszar świadczenia usług obejmuje również Wieliczkę oraz Myślenice. Potwierdzamy autoryzację firmy de Dietrich, co gwarantuje najwyższej jakości serwis urządzeń grzewczych. Prosimy o kontakt telefoniczny, e-mailowy, osobisty lub za pomocą dostępnego na naszej stronie internetowej formularzu.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami