Serwis Baxy 
Kraków, Wieliczka, Myślenice

Serwis Baxy? Wybierz autoryzowanego partnera KUROS

Serwis Baxy działa na terenie Krakowa, Wieliczki i Myślenic, dojeżdżając do klienta i oferując usługi na najwyższym poziomie. Posiadacze urządzeń gazowych i olejowych powinni zdawać sobie sprawę z istoty regularnych przeglądów, umożliwiających wczesne wykrycie awarii i nieprawidłowości. Ważne jest, aby wszelkie czynności wykonywane były na najwyższym poziomie.

Serwis Baxy w Krakowie

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w serwisowaniu, montowaniu i naprawach różnego rodzaju urządzeń grzewczych. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:

  • montaż piecyków, kotłów i kuchenek
  • pierwsze uruchomienie zamontowanych urządzeń
  • serwis: kotłów zasilanych olejem opałowym, kuchenek gazowych, kotłów i piecyków gazowych
  • serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • coroczne przeglądy techniczne
  • analizę spalin
  • ocenę szczelności instalacji

Zdajemy sobie sprawę, że urządzenia grzewcze muszą być zamontowane rzetelnie, aby przez długie lata mogły pełnić swoją funkcję. Na etapie przeglądu, napraw i serwisowania nasi specjaliści zwracają uwagę nawet na najdrobniejsze szczegóły, diagnozując każdą nieprawidłowość. Wyróżnia nas indywidualne podejście do klienta – służymy dobrą radą, oferujemy korzystne ceny i dajemy gwarancję zadowolenia z usług. Sprawne urządzenia grzewcze to bezpieczeństwo wszystkich ich użytkowników.

Korzyści z regularnego serwisowania urządzeń grzewczych

Odpowiednio serwisowane kotły lub piecyki osiągają wyższą sprawność i wydajność, a co się z tym wiąże – umożliwiają oszczędność pieniędzy. Otrzymujemy niższe rachunki za ogrzewanie w połączeniu ze sprawnym działaniem urządzeń grzewczych. Dodatkowo systematyczne przeglądy zmniejszają do minimum ryzyko awarii czy usterek, które w naprawie byłyby znacznie droższe i mogłyby wyłączyć uszkodzone urządzenie z użytkowania. Dom pozostałby bez źródła ciepła. 

 Sprawne piecyki i kotły, regularnie konserwowane i czyszczone, przynoszą korzyści również w odniesieniu do środowiska naturalnego oraz zdrowia wszystkich domowników. Dzieje się tak, ponieważ wytwarzają znacznie mniej szkodliwych związków, które mogłyby zanieczyszczać wdychane przez nas powietrze. Zaleca się wykonywanie przeglądów nawet raz w roku.

Jesteś zdecydowany?

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując się do jego potrzeb.

Skontaktuj się z nami